KONST / Litografier / Litografier 7473235
*
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 18:48:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 13:54:00
1
100 kr
18/3 13:48:47
2
200 kr
18/3 16:18:38
1
200 kr
18/3 16:19:14
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Litografier
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/3 13:54:00 | 1 | 100 kr |
18/3 13:48:47 | 2 | 200 kr |
18/3 16:18:38 | 1 | 200 kr |
18/3 16:19:14 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27